نمایش 1–12 از 56 نتیجه

شارژر دیواری ترانیو مدل V10 به همراه کابل Micro-USB

89,000 تومان

شارژر دیواری ترانیو مدل V13 به همراه کابل Type-C

99,000 تومان

شارژر دیواری ترانیو مدل V14 به همراه کابل Type-C

179,000 تومان

شارژر دیواری ترانیو مدل V15 به همراه کابل Micro-USB

109,000 تومان

شارژر دیواری ترانیو مدل V20 به همراه کابل Micro-USB

85,000 تومان

شارژر دیواری ترانیو مدل V60 به همراه کابل Type-C

109,000 تومان

شارژر دیواری جرلکس مدل GA-01F به همراه کابل تبدیل Type-C

199,000 تومان

شارژر دیواری جرلکس مدل GA-02F به همراه کابل تبدیل Micro-USB

170,000 تومان

شارژر دیواری جرلکس مدل GA-02F به همراه کابل تبدیل Type-C

170,000 تومان

شارژر دیواری جرلکس مدل GA-10F به همراه کابل تبدیل Type-C

198,000 تومان

شارژر دیواری جرلکس مدل GA-10F به همراه کابل تبدیل Micro-USB

188,000 تومان

شارژر دیواری جرلکس مدل GA-23Y به همراه کابل تبدیل Type-C

168,000 تومان

شارژر موبایل و تبلت

یک از ضروری ترین لوازم جانبی انواع موبایل و تبلت، شارژر آنهاست. بهترین موبایل ها و تبلت ها هم در صورت نداشتن شارژ کارایی نخواهند داشت، به خصوص در زمان کنونی که امکانات متنوع موبایل و تبلت باعث استفاده مکرر و زیاد از آنها و در نتیجه خالی شدن سریع باتری گوشی می شود. به همین دلیل اکثر کاربران این دستگاه های هوشمند به دنبال شارژ سریع یا اصطلاحا فست شارژر هستند تا در کوتاه ترین زمان ممکن موبایل و تبلت خود را شارژ کرده و سریعا از آن استفاده نمایند.

انواع شارژر موبایل و تبلت

با توجه به نوع بی سیم و باسیم انواع شارژر گوشی و تبلت و هم چنین کاربردشان در سه گروه شارژر فندکی، شارژر دیواری و فست شارژها قرار می گیرند.

شارژر فندکی: این مدل از شارژر های موبایل و تبلت مخصوص استفاده در ماشین است. شارژ فندکی بهترین وسیله برای کسانی که مدت زمان زیادی را خارج از منزل و اکثرا داخل ماشین سپری می کنند.

شارژر دیواری: شارژر دیواری در واقع یک نوع سری برای کابل شارژر است. این مدل از شارژرها اغلب به عنوان فست شارژر استفاده می شوند. مقاومت بالای شارژر دیواری مانع از هرگونه آسیب به گوشی ها و تبلت ها می شود.

شارژر بی سیم: این شارژر جدیدترین نوع شارژر گوشی و تبلت به شمار می آید. البته این ویژگی در حال حاضر برای تمام گوشی ها و تبلت ها وجود ندارد. نکته منفی در رابطه با شارژر بیسیم سرعت کم آن نسبت به شارژر های معمولی و اصلی است.

خرید اینترنتی شارژر و کابل شارژ

پیشنهاد می کنیم خرید لوازم مربوط به موبایل و تبلت خود را از این فروشگاه آنلاین معتبر لیمومین انجام دهید، چرا که علاوه بر قیمت ارزان و اقتصادی نگرانی راجع به اصالت کیفیت کالای خود نخواهید داشت.

در نظر داشته باشید استفاده از شارژر و کابل شاژر مناسب و باکیفیت باعث طول عمر باتری گوشی و تبلت شده که همین موضوع موجب می شود تا مدت ها نیاز به صرف هزینه برای تعمیر و یا تعویض گوشی و تبلت خود نداشته باشید.

اگر به دنبال شارژری با کیفیت هستید، بهترین گزینه برای خرید فروشگاه آنلاین لیمومین هست که امکان مرجوعی در صورت وجود نقص هم دارد که به همین دلیل می توانید با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید.